010-414 4000 info@ivab.com

Hitta en medarbetare

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

IVAB HK

Adress huvudkontor
Fläktgatan 11, 941 47 Piteå

Telefon
010-414 40 00

E-post
info@ivab.com

Besökstider huvudkontor
Mån-fre 07-16

Öppettider butik Piteå
Mån-fre 08-17
Lör 09-13
Lagret öppnar klockan 07

 

PITEÅ HK

Ledningsgrupp

Erik Nilsson

Erik Nilsson

Befattning - VD

E-postadress - erik.nilsson@ivab.som

Telefonnummer - 010-414 40 36

Mattias Sandström

Mattias Sandström

Befattning - Ekonomichef

E-postadress - mattias.sandstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 19

Håkan Lindberg

Håkan Lindberg

Befattning - Avdelningschef Verkstad

E-postadress - hakan.lindberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 21

Linnea Hedlund

Linnea Hedlund

Befattning - Miljö- och kvalitetssamordnare

E-postadress - linnea.hedlund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 07

Per Westerberg

Per Westerberg

Befattning - Projektsamordnings- och inköpsansvarig

E-postadress - per.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 29

Nils Westerberg

Nils Westerberg

Befattning - Arbetsmiljösamordnare

E-postadress - nils.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 08

Björn Westerberg

Björn Westerberg

Befattning - Avdelningschef Industri

E-postadress - bjorn.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 04

Anders Westerberg

Anders Westerberg

Befattning - Avdelningschef VVS & Sprinkler

E-postadress - anders.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 25

Ingrid Westerberg

Ingrid Westerberg

Befattning - Butikschef

E-postadress - ingrid.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 24

Central administration

Mattias Sandström

Mattias Sandström

Befattning - Ekonomichef

E-postadress - mattias.sandstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 19

André Pettersson

André Pettersson

Befattning - IT-tekniker

E-postadress - andre.pettersson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 88

Jill Viklund

Jill Viklund

Befattning - Ekonomiadministratör

E-postadress - jill.viklund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 11

Kristina Stål

Kristina Stål

Befattning - Ekonomiadministratör

E-postadress - kristina.stal@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 12

Elisabeth Olsson

Elisabeth Olsson

Befattning - Reception

E-postadress - elisabeth.olsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 03

Anita Lindberg

Anita Lindberg

Befattning - Reception

E-postadress - anita.lindberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 33

Annelie Mattsson

Annelie Mattsson

Befattning - Lokalvårdare

Telefonnummer - 010-414 40 00 (vxl)

Kalkyl

Peter Bergström

Peter Bergström

Befattning - Kalkylator VVS

E-postadress - peter.bergstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 13

Jonas Öberg

Jonas Öberg

Befattning - Kalkylator VVS

E-postadress - jonas.oberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 15

Joakim Eriksson

Joakim Eriksson

Befattning - Kalkylator Industri

E-postadress - joakim.eriksson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 37

Karl-Henry Nordsvahn

Karl-Henry Nordsvahn

Befattning - Kalkylator Industri

E-postadress - karl-henry.nordsvahn@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 17

VVS

Anders Westerberg

Anders Westerberg

Befattning - Avdelningschef VVS & Sprinkler

E-postadress - anders.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 25

Fredrik Sjömark

Fredrik Sjömark

Befattning - Projektledare Entreprenad

E-postadress - fredrik.sjomark@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 10

Anders Sjöberg

Anders Sjöberg

Befattning - Projektledare Entreprenad

E-postadress - anders.sjoberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 14

Marcus Wiking

Marcus Wiking

Befattning - Serviceledare Piteå

E-postadress - marcus.wiking@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 28

Jesper Sjöberg

Jesper Sjöberg

Befattning - Avdelningssamordnare

E-postadress - jesper.sjomark@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 45

Industri

Björn Westerberg

Björn Westerberg

Befattning - Avdelningschef Industri

E-postadress - bjorn.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 04

Lars Nilsson

Lars Nilsson

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - lars.nilsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 30

Peter Nordell

Peter Nordell

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - peter.nordell@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 38

Jan Eriksson

Jan Eriksson

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - jan.eriksson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 16

Fredrik Olsson

Fredrik Olsson

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - fredrik.olsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 39

Verkstad

Håkan Lindberg

Håkan Lindberg

Befattning - Avdelningschef Verkstad

E-postadress - hakan.lindberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 21

Jimmy Lundmark

Jimmy Lundmark

Befattning - Projektledare Verkstad

E-postadress - jimmy.lundmark@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 32

Marcus Larsson

Marcus Larsson

Befattning - Projektledare Verkstad

E-postadress - marcus.larsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 20

Anna Grahn

Anna Grahn

Befattning - Avdelningssamordnare

E-postadress - anna.grahn@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 34

Sprinkler

Anders Westerberg

Anders Westerberg

Befattning - Avdelningschef VVS & Sprinkler

E-postadress - anders.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 25

Butik, lager & förråd

Ingrid Westerberg

Ingrid Westerberg

Befattning - Butikschef

E-postadress - ingrid.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 24

Catrin Sjögren

Catrin Sjögren

Befattning - Butiksförsäljning

E-postadress - catrin.sjogren@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 27

Kjell Hedlund

Kjell Hedlund

Befattning - Förrådsansvarig

E-postadress - forradet@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 05

Jonas Berggren

Jonas Berggren

Befattning - Transportansvarig

E-postadress - forradet@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 35

Krister Westerberg

Krister Westerberg

Befattning - Lageransvarig

E-postadress - butiken@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 4026