010-414 4000 info@ivab.com

Hitta en medarbetare

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

IVAB Uppsala

Adress
Björkgatan 9, 753 28 Uppsala

Telefon
010-414 40 80

E-post
uppsala@ivab.com

 

UPPSALA

Kontaktpersoner

Nicklas Oscarsson

Nicklas Oscarsson

Befattning - Platschef Uppsala

E-postadress - nicklas.oscarsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 83

Mobilnummer - 070-567 71 14

Joakim Eriksson

Joakim Eriksson

Befattning - Projektledare Uppsala

E-postadress - joakim.eriksson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 82

Mobilnummer - 070-690 71 16

Robert Winberg

Robert Winberg

Befattning - Projektledare Uppsala

E-postadress - robert.winberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 84

Mobilnummer - 070-640 03 15

Jonas Pettersson

Jonas Pettersson

Befattning - Projektledare Uppsala

E-postadress - jonas.pettersson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 86

Mobilnummer - 076-677 42 70

Solveig Westerberg

Solveig Westerberg

Befattning - Administration Uppsala

E-postadress - solveig.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 80

Rickard Westerberg

Rickard Westerberg

Befattning - Senior advisor Uppsala

E-postadress - rickard.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 81

Mobilnummer - 070-658 63 77