010-414 4000 info@ivab.com

Hitta en medarbetare

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

IVAB Piteå (HK)

Adress
Fläktgatan 11, 941 47 Piteå

Telefon
010-414 40 00

E-post
info@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Holmsund

Adress
Järnvägsgatan 12, 913 35 Holmsund

Telefon
010-414 41 30

E-post
holmsund@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Hässleholm

Adress
Hövdingegatan 35, 281 33 Hässleholm

 

Telefon
010-414 40 50

E-post
hassleholm@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Kristianstad

Adress
C/O Stoby AB
Nässelvägen 1, 291 59 Kristianstad

 

 

Telefon
044-620 00 60

E-post
kristianstad@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Roknäs

Adress
Fläktgatan 11, 941 47 Piteå

Telefon
010-414 40 40

E-post
roknas@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Sala

Adress
Fridhemsgatan 9B, 733 39 Sala

Telefon
010-414 41 50

E-post
sala@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Tierp

Adress
Vallby 210, 815 92 Tierp

Telefon
010-414 40 80

E-post
krister.tierp@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Köping

 

Adress
Hantverkaregatan 3, 731 50 Köping

Telefon
010-414 40 90

E-post
per.blom@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Uppsala

Adress
Björkgatan 9, 753 28 Uppsala

Telefon
010-414 40 80

E-post
uppsala@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Skellefteå

Adress
Fabriksgatan 6, 931 37 Skellefteå

Telefon
010-414 41 70

E-post
skelleftea@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Boden

Sturegatan 18, 961 33 Boden

010-414 41 40

boden@ivab.com

Adress
Fläktgatan 11, 941 47 Piteå

Telefon
010-414 40 00

E-post
info@ivab.com

 

Alla kontaktpersoner

Anders Sjöberg

Anders Sjöberg

Befattning - Projektledare Entreprenad

E-postadress - anders.sjoberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 14

Anders Westerberg

Anders Westerberg

Befattning - Avdelningschef VVS & Sprinkler

E-postadress - anders.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 25

André Pettersson

André Pettersson

Befattning - IT-ansvarig

E-postadress - andre.pettersson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 88

Anita Lindberg

Anita Lindberg

Befattning - Administratör

E-postadress - anita.lindberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 33

Anna Grahn

Anna Grahn

Befattning - Avdelningssamordnare

E-postadress - anna.grahn@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 34

Anna-Karin Sundgren

Anna-Karin Sundgren

Befattning - Serviceledare

E-postadress - anna-karin.sundgren@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 93

Annelie Mattsson

Annelie Mattsson

Befattning - Städtekniker

Telefonnummer - 010-414 40 00 (vxl)

Björn Westerberg

Björn Westerberg

Befattning - Avdelningschef Industri

E-postadress - bjorn.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 04

Caroline Granqvist

Caroline Granqvist

Befattning - Administration Hässleholm

E-postadress - caroline.granqvist@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 50

Catrin Sjögren

Catrin Sjögren

Befattning - Butikssäljare

E-postadress - catrin.sjogren@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 27

Conny Andersson

Conny Andersson

Befattning - Filialchef Roknäs

E-postadress - conny.andersson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 44

Fredrik Blom

Fredrik Blom

Befattning - Projektledare Uppsala

E-postadress - fredrik.blom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 85

Fredrik Olsson

Fredrik Olsson

Befattning - Svetskoordinator

E-postadress - fredrik.olsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 39

Fredrik Sjömark

Fredrik Sjömark

Befattning - Projektledare Entreprenad

E-postadress - fredrik.sjomark@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 10

Frida Utsi

Frida Utsi

Befattning - Ekonom

E-postadress - frida.utsi@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 18

Gunnevi Rosengren

Gunnevi Rosengren

Befattning - Reception & administration Piteå

E-postadress - gunnevi.rosengren@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 03

Håkan Johansson

Håkan Johansson

Befattning - Serviceledare & mindre entreprenader Hässleholm

E-postadress - hakan.johansson@ivab.com

Telefonnummer - 070-982 05 50

Ingrid Westerberg

Ingrid Westerberg

Befattning - Butikschef

E-postadress - ingrid.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 24

Jan Lindahl

Jan Lindahl

Befattning - Projektledare entreprenader Hässleholm

E-postadress - jan.lindahl@ivab.com

Telefonnummer - 070-213 59 45

Jerry Jonsson

Jerry Jonsson

Befattning - Filialchef Hässleholm & Kristianstad

E-postadress - jerry.jonsson@ivab.com

Telefonnummer - 070-335 18 15

Jesper Melander

Jesper Melander

Befattning - Arbetsledare Tierp

E-postadress - jesper.melander@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 62

Jesper Sjöberg

Jesper Sjöberg

Befattning - Avdelningssamordnare

E-postadress - jesper.sjoberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 45

Jill Viklund

Jill Viklund

Befattning - Ekonomiadministratör

E-postadress - jill.viklund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 11

Jim Malmström

Jim Malmström

Befattning - Projektsamordnare / kalkylator Tierp

E-postadress - jim.malmstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 63

Jimmy Berglund

Jimmy Berglund

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - jimmy.berglund@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 70 13

Jimmy Lundmark

Jimmy Lundmark

Befattning - Avdelningschef Verkstad

E-postadress - jimmy.lundmark@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 32

Jimmy Mårtensson

Jimmy Mårtensson

Befattning - Projektledare Köping

E-postadress - jimmy.martensson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 09

Joacim Lindström

Joacim Lindström

Befattning - Projektledare

E-postadress - joacim.lindstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 48

Joakim Eriksson

Joakim Eriksson

Befattning - Projektledare Uppsala

E-postadress - joakim.eriksson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 82

Joakim Grahn

Joakim Grahn

Befattning - Kalkylator Industri

E-postadress - joakim.grahn@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 37

Johan Karlsson

Johan Karlsson

Befattning - Filialchef Tierp

E-postadress - johan.karlsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 64

Johan Nilsson

Johan Nilsson

Befattning - Inköpsansvarig

E-postadress - johan.nilsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 17

Jonas Bergström

Jonas Bergström

Befattning - Projektledare Roknäs

E-postadress - jonas.bergstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 41

Jonas Öberg

Jonas Öberg

Befattning - Kalkylator VVS

E-postadress - jonas.oberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 15

Jonas Regnell

Jonas Regnell

Befattning - Projektledare & entreprenadansvarig

E-postadress - jonas.regnell@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 54

Jörgen Andersson

Jörgen Andersson

Befattning - Serviceledare/Projektledare Holmsund

E-postadress - jorgen.andersson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 37

Kent Folkesson

Kent Folkesson

Befattning - Projektledare Sala

E-postadress - kent.folkesson@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 72 07

Krister Johansson

Krister Johansson

Befattning - Senior Advisor Tierp

E-postadress - krister.tierp@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 61

Krister Westerberg

Krister Westerberg

Befattning - Lageransvarig

E-postadress - krister.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 26

Kristina Stål

Kristina Stål

Befattning - Ekonomiadministratör

E-postadress - kristina.stal@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 12

Lars Nilsson

Lars Nilsson

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - lars.nilsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 30

Linda Öman

Linda Öman

Befattning - Administratör/koordinator

E-postadress - linda.oman@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 33

Linnea Hedlund

Linnea Hedlund

Befattning - Miljö- och kvalitetssamordnare

E-postadress - linnea.hedlund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 07

Linnea Hedlund

Linnea Hedlund

Befattning - VD Ivab Fastigheter

E-postadress - linnea.hedlund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 07

Lizette Kämpeberg

Lizette Kämpeberg

Befattning - Förråds- och fastighetsansvarig

E-postadress - lizette.kampeberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 35

Marcus Larsson

Marcus Larsson

Befattning - Projektledare Verkstad

E-postadress - marcus.larsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 20

Marcus Wiking

Marcus Wiking

Befattning - Serviceledare Piteå

E-postadress - marcus.wiking@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 28

Mari Nilsson

Mari Nilsson

Befattning - VD

E-postadress - mari.nilsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 02

Mattias Berglund

Mattias Berglund

Befattning - Chaufför

E-postadress - mattias.berglund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 22

Mattias Sandström

Mattias Sandström

Befattning - Ekonomichef

E-postadress - mattias.sandstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 19

Nicklas Oscarsson

Nicklas Oscarsson

Befattning - Filialchef Uppsala

E-postadress - nicklas.oscarsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 83

Nicklas Wallin

Nicklas Wallin

Befattning - Arbetsledare Tierp

E-postadress - nicklas.wallin@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 69

Nils Westerberg

Nils Westerberg

Befattning - HR / Arbetsmiljö

E-postadress - nils.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 08

Ola Kjettselberg

Ola Kjettselberg

Befattning - Kyltekniker Tierp

E-postadress - ola.kjettselberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 68

Olof Nyman

Olof Nyman

Befattning - Filialchef Holmsund

E-postadress - olof.nyman@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 36

Patrik Ehlin

Patrik Ehlin

Befattning - Projektledare Verkstad

E-postadress - patrik.ehlin@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 17

Patrik Kämpeberg

Patrik Kämpeberg

Befattning - Filialchef Skellefteå

E-postadress - patrik.kampeberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 71

Patrik Nyfors

Patrik Nyfors

Befattning - Serviceledare & mindre entreprenader Kristianstad

E-postadress - patrik.nyfors@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 70 22

Per Andersson

Per Andersson

Befattning - Projektsamordnare Skellefteå sjukhus

E-postadress - per.andersson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 94

Per Westerberg

Per Westerberg

Befattning - Projektstyrning

E-postadress - per.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 29

Per-Ove Johansson

Per-Ove Johansson

Befattning - Arbetsledare Tierp

E-postadress - per-ove.tierp@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 65

Peter Bergström

Peter Bergström

Befattning - Kalkylator VVS

E-postadress - peter.bergstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 13

Peter Nordell

Peter Nordell

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - peter.nordell@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 38

Rasmus von Knorring

Rasmus von Knorring

Befattning - Ansvarig sprinkler region syd

E-postadress - rasmus.von.knorring@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 74 52

Rickard Kempe

Rickard Kempe

Befattning - Projektledare Skellefteå

E-postadress - rickard.kempe@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 76

Rikard Holmgren

Rikard Holmgren

Befattning - Serviceledare Sala

E-postadress - rikard.holmgren@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 56

Rikard Söderlund

Rikard Söderlund

Befattning - Filialchef Sala

E-postadress - rikard.soderlund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 54

Robert Westerberg

Robert Westerberg

Befattning - Affärsutveckling & projektstöd

E-postadress - robert.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 070-730 53 70

Robert Winberg

Robert Winberg

Befattning - Projektledare Uppsala

E-postadress - robert.winberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 84

Simon Andersson

Simon Andersson

Befattning - Projektledare/säljare IVT

E-postadress - simon.andersson@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 73 03

Simon Olsson

Simon Olsson

Befattning - Filialchef Boden

E-postadress - simon.olsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 41

Sven Olsson

Sven Olsson

Befattning - Projektledare Sala

E-postadress - sven.olsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 53

Thomas Alm

Thomas Alm

Befattning - Kalkylator VVS

E-postadress - thomas.alm@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 46

Tommy Johansson

Tommy Johansson

Befattning - Kalkylator Industri

E-postadress - tommy.johansson@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 70 25

Tony Gabrielsson

Tony Gabrielsson

Befattning - Spolbilsförare

E-postadress - tony.gabrielsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 31

Ulrika Näslund

Ulrika Näslund

Befattning - Administration Holmsund

E-postadress - ulrika.naslund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 30

Zandra Klasson

Zandra Klasson

Befattning - Marknad- och kommunikationsansvarig

E-postadress - zandra.klasson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 49