010-414 4000 info@ivab.com

Hitta en medarbetare

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

IVAB Piteå (HK)

Adress
Fläktgatan 11, 941 47 Piteå

Telefon
010-414 40 00

E-post
info@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Hallsberg

Adress
Samsalagatan 7, 694 22 Hallsberg

 

Telefon
0582-163 06
0585-315 80

E-post
per.tengvall@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Holmsund

Adress
Järnvägsgatan 12, 913 35 Holmsund

Telefon
010-414 41 30

E-post
holmsund@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Hässleholm

Adress
Hövdingegatan 35, 281 33 Hässleholm

 

Telefon
010-414 4050

E-post
jerry.jonsson@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Köping

 

Adress
Hantverkaregatan 3, 731 50 Köping

Telefon
010-414 40 90

E-post
per.blom@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Roknäs

Adress
Lillpitevägen 172, 946 91 Roknäs

Telefon
010-414 40 40

E-post
conny.andersson@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Sala

Adress
Fridhemsgatan 9B, 733 39 Sala

Telefon
010-414 41 50

E-post
sala@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Stockholm

Adress
Ostmästargränd 5, 4 tr, 120 40 Årsta

Telefon
010-414 40 70

E-post
jan.jamtin@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Tierp

Adress
Vallby 210, 815 92 Tierp

Telefon
010-414 40 80

E-post
krister.tierp@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Uppsala

Adress
Björkgatan 9, 753 28 Uppsala

Telefon
010-414 40 80

E-post
uppsala@ivab.com

Gå till kontaktsida

Adress
Fläktgatan 11, 941 47 Piteå

Telefon
010-414 40 00

E-post
info@ivab.com

 

Alla kontaktpersoner

Anders Lundén

Anders Lundén

Befattning - Filialchef Sala

E-postadress - anders.lunden@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 54

Anders Sjöberg

Anders Sjöberg

Befattning - Projektledare Entreprenad

E-postadress - anders.sjoberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 14

Anders Westerberg

Anders Westerberg

Befattning - Avdelningschef VVS & Sprinkler

E-postadress - anders.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 25

André Pettersson

André Pettersson

Befattning - IT-tekniker

E-postadress - andre.pettersson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 88

Andreas Abrahamsson

Andreas Abrahamsson

Befattning - Filialchef Holmsund

E-postadress - andreas.abrahamsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 36

Mobilnummer - 070-584 44 34

Andreas Monié

Andreas Monié

Befattning - Kalkylator Tierp

E-postadress - andreas.monie@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 66

Anita Lindberg

Anita Lindberg

Befattning - Reception

E-postadress - anita.lindberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 33

Anna Grahn

Anna Grahn

Befattning - Avdelningssamordnare

E-postadress - anna.grahn@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 34

Annelie Mattsson

Annelie Mattsson

Befattning - Lokalvårdare

Telefonnummer - 010-414 40 00 (vxl)

Björn Westerberg

Björn Westerberg

Befattning - Avdelningschef Industri

E-postadress - bjorn.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 04

Caroline Granqvist

Caroline Granqvist

Befattning - Administration Hässleholm

E-postadress - caroline.granqvist@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 50

Catrin Sjögren

Catrin Sjögren

Befattning - Butiksförsäljning

E-postadress - catrin.sjogren@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 27

Conny Andersson

Conny Andersson

Befattning - Filialchef Roknäs

E-postadress - conny.andersson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 44

Elisabeth Olsson

Elisabeth Olsson

Befattning - Reception

E-postadress - elisabeth.olsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 03

Emanuel Larsson

Emanuel Larsson

Befattning - Projektledare Uppsala

E-postadress - emanuel.larsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 74 67

Erik Eriksson

Erik Eriksson

Befattning - Administration Sala

E-postadress - erik.eriksson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 50

Erik Nilsson

Erik Nilsson

Befattning - VD

E-postadress - erik.nilsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 36

Fredrik Ejdervik

Fredrik Ejdervik

Befattning - Projekt/serviceledare Hallsberg

E-postadress - fredrik.ejdervik@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 02

Mobilnummer - 070-300 02 04

Fredrik Olsson

Fredrik Olsson

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - fredrik.olsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 39

Fredrik Sjömark

Fredrik Sjömark

Befattning - Projektledare Entreprenad

E-postadress - fredrik.sjomark@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 10

Gunnar Eriksson

Gunnar Eriksson

Befattning - Lageransvarig

E-postadress - gunnar.eriksson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 51

Håkan Johansson

Håkan Johansson

Befattning - Serviceledare Hässleholm

E-postadress - hakan.johansson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 55

Mobilnummer - 070-982 05 50

Håkan Lindberg

Håkan Lindberg

Befattning - Avdelningschef Verkstad

E-postadress - hakan.lindberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 21

Hans Jernberg

Hans Jernberg

Befattning - Projektledare Hallsberg

E-postadress - hans.jernberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 47

Mobilnummer - 070-697 68 61

Henrik Sundqvist

Henrik Sundqvist

Befattning - Kalkylator Tierp

E-postadress - henrik.sundqvist@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 67

Mobilnummer - 070-310 88 50

Ingrid Westerberg

Ingrid Westerberg

Befattning - Butikschef

E-postadress - ingrid.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 24

Jan Eriksson

Jan Eriksson

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - jan.eriksson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 16

Jan Jämtin

Jan Jämtin

Befattning - Filialchef Stockholm

E-postadress - jan.jamtin@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 71

Mobilnummer - 070-495 50 23

Jan Lindahl

Jan Lindahl

Befattning - Projektledare Hässleholm

E-postadress - jan.lindahl@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 53

Mobilnummer - 070-213 59 45

Jerry Jonsson

Jerry Jonsson

Befattning - Filialchef Hässleholm

E-postadress - jerry.jonsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 52

Mobilnummer - 070-335 18 15

Jesper Karlsson

Jesper Karlsson

Befattning - Arbetsledare Tierp

E-postadress - jesper.karlsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 62

Mobilnummer - 070-618 30 50

Jesper Sjöberg

Jesper Sjöberg

Befattning - Avdelningssamordnare

E-postadress - jesper.sjomark@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 45

Jill Viklund

Jill Viklund

Befattning - Ekonomiadministratör

E-postadress - jill.viklund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 11

Jimmy Lundmark

Jimmy Lundmark

Befattning - Projektledare Verkstad

E-postadress - jimmy.lundmark@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 32

Jimmy Mårtensson

Jimmy Mårtensson

Befattning - Projektledare Hallsberg

E-postadress - jimmy.martensson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 09

Mobilnummer - 070-168 94 31

Joakim Eriksson

Joakim Eriksson

Befattning - Kalkylator Industri

E-postadress - jocke.eriksson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 37

Joakim Eriksson

Joakim Eriksson

Befattning - Projektledare Uppsala

E-postadress - joakim.eriksson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 82

Mobilnummer - 070-690 71 16

Johan Karlsson

Johan Karlsson

Befattning - Projektledare Tierp

E-postadress - johan.karlsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 64

Mobilnummer - 070-551 16 64

Johan Nilsson

Johan Nilsson

Befattning - Tf. filialchef Hallsberg

E-postadress - johan.nilsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 17

Mobilnummer - 070-348 15 97

Jonas Berggren

Jonas Berggren

Befattning - Transportansvarig

E-postadress - forradet@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 35

Jonas Bergström

Jonas Bergström

Befattning - Projektledare Roknäs

E-postadress - jonas.bergstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 41

Jonas Öberg

Jonas Öberg

Befattning - Kalkylator VVS

E-postadress - jonas.oberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 15

Jonas Pettersson

Jonas Pettersson

Befattning - Projektledare Uppsala

E-postadress - jonas.pettersson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 86

Mobilnummer - 076-677 42 70

Jonas Regnell

Jonas Regnell

Befattning - Projektledare Hässleholm

E-postadress - jonas.regnell@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 54

Mobilnummer - 070-577 10 57

Karl-Henry Nordsvahn

Karl-Henry Nordsvahn

Befattning - Kalkylator Industri

E-postadress - kh.nordsvahn@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 17

Katarina Jämtin

Katarina Jämtin

Befattning - Administration Stockholm

E-postadress - katarina.jamtin@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 74

Mobilnummer - 070-603 27 47

Kjell Hedlund

Kjell Hedlund

Befattning - Förrådsansvarig

E-postadress - forradet@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 05

Krister Johansson

Krister Johansson

Befattning - Filialchef Tierp

E-postadress - krister.tierp@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 61

Mobilnummer - 070-647 99 09

Krister Westerberg

Krister Westerberg

Befattning - Lageransvarig

E-postadress - butiken@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 4026

Kristina Stål

Kristina Stål

Befattning - Ekonomiadministratör

E-postadress - kristina.stal@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 12

Lars Nilsson

Lars Nilsson

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - lars.nilsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 30

Leif Hellström

Leif Hellström

Befattning - IVT Säljare/service Holmsund

E-postadress - leif.hellstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 34

Mobilnummer - 070-604 39 63

Linnea Hedlund

Linnea Hedlund

Befattning - Miljö- och kvalitetssamordnare

E-postadress - linnea.hedlund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 07

Marcus Larsson

Marcus Larsson

Befattning - Projektledare Verkstad

E-postadress - marcus.larsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 20

Marcus Wiking

Marcus Wiking

Befattning - Serviceledare Piteå

E-postadress - marcus.wiking@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 28

Mattias Sandström

Mattias Sandström

Befattning - Ekonomichef

E-postadress - mattias.sandstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 19

Nicklas Oscarsson

Nicklas Oscarsson

Befattning - Filialchef Uppsala

E-postadress - nicklas.oscarsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 83

Mobilnummer - 070-567 71 14

Nils Westerberg

Nils Westerberg

Befattning - Arbetsmiljösamordnare

E-postadress - nils.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 08

Patrik Wahlström

Patrik Wahlström

Befattning - Projektledare Stockholm

E-postadress - patrik.wahlstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 73

Mobilnummer - 072-050 93 97

Peder Ericsson

Peder Ericsson

Befattning - Projektledare Holmsund

E-postadress - peder.ericsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 33

Mobilnummer - 070-550 43 01

Per Blom

Per Blom

Befattning - Filialchef Köping

E-postadress - per.blom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 91

Mobilnummer - 070-209 73 60

Per Westerberg

Per Westerberg

Befattning - Projektsamordnings- och inköpsansvarig

E-postadress - per.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 29

Per-Erik Risberg

Per-Erik Risberg

E-postadress - per-erik.risberg@ivab.com

Mobilnummer - 070-581 20 47

Per-Ove Johansson

Per-Ove Johansson

Befattning - Arbetsledare Tierp

E-postadress - per-ove.tierp@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 65

Mobilnummer - 070-618 30 51

Peter Bergström

Peter Bergström

Befattning - Kalkylator VVS

E-postadress - peter.bergstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 13

Peter Nordell

Peter Nordell

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - peter.nordell@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 38

Robert Winberg

Robert Winberg

Befattning - Projektledare Uppsala

E-postadress - robert.winberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 84

Mobilnummer - 070-640 03 15

Stefan Helmin

Stefan Helmin

Befattning - Projektledare Sala

E-postadress - stefan.helmin@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 56

Sven Olsson

Sven Olsson

Befattning - Projektledare Sala

E-postadress - sven.olsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 53

Thomas Alm

Thomas Alm

Befattning - Kalkylator VVS

E-postadress - thomas.alm@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 46

Mobilnummer - 070-295 04 39

Tonie Karlsson

Tonie Karlsson

Befattning - Projektledare Köping

E-postadress - tonie.karlsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 74 05

Ulrika Näslund

Ulrika Näslund

Befattning - Administration Holmsund

E-postadress - ulrika.naslund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 31

Viktor Sterner

Viktor Sterner

Befattning - Projektledare Stockholm

E-postadress - viktor.sterner@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 78