010-414 4000 info@ivab.com

Hitta en medarbetare

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

IVAB Piteå (HK)

Adress
Fläktgatan 11, 941 47 Piteå

Telefon
010-414 40 00

E-post
info@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Hallsberg

Adress
Samsalagatan 7, 694 22 Hallsberg

 

Telefon
0582-163 06
0585-315 80

E-post
per.tengvall@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Holmsund

Adress
Järnvägsgatan 12, 913 35 Holmsund

Telefon
010-414 41 30

E-post
holmsund@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Hässleholm

Adress
Hövdingegatan 35, 281 33 Hässleholm

 

Telefon
010-414 40 50

E-post
hassleholm@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Kristianstad

Adress
C/O Stoby AB
Nässelvägen 1, 291 59 Kristianstad

 

 

Telefon
044-620 00 60

E-post
kristianstad@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Roknäs

Adress
Lillpitevägen 172, 946 91 Roknäs

Telefon
010-414 40 40

E-post
conny.andersson@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Sala

Adress
Fridhemsgatan 9B, 733 39 Sala

Telefon
010-414 41 50

E-post
sala@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Stockholm

Adress
Ostmästargränd 5, 4 tr, 120 40 Årsta

Telefon
010-414 40 70

E-post
jan.jamtin@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Tierp

Adress
Vallby 210, 815 92 Tierp

Telefon
010-414 40 80

E-post
krister.tierp@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Köping

 

Adress
Hantverkaregatan 3, 731 50 Köping

Telefon
010-414 40 90

E-post
per.blom@ivab.com

Gå till kontaktsida

IVAB Uppsala

Adress
Björkgatan 9, 753 28 Uppsala

Telefon
010-414 40 80

E-post
uppsala@ivab.com

Gå till kontaktsida

Adress
Fläktgatan 11, 941 47 Piteå

Telefon
010-414 40 00

E-post
info@ivab.com

 

Alla kontaktpersoner

Anders Lundén

Anders Lundén

Befattning - Filialchef Sala

E-postadress - anders.lunden@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 54

Anders Sjöberg

Anders Sjöberg

Befattning - Projektledare Entreprenad

E-postadress - anders.sjoberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 14

Anders Westerberg

Anders Westerberg

Befattning - Avdelningschef VVS & Sprinkler

E-postadress - anders.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 25

André Pettersson

André Pettersson

Befattning - IT-tekniker

E-postadress - andre.pettersson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 88

Andreas Abrahamsson

Andreas Abrahamsson

Befattning - Filialchef Holmsund

E-postadress - andreas.abrahamsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 36

Mobilnummer - 070-584 44 34

Andreas Monié

Andreas Monié

Befattning - Kalkylator Tierp

E-postadress - andreas.monie@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 66

Anita Lindberg

Anita Lindberg

Befattning - Reception

E-postadress - anita.lindberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 33

Anna Grahn

Anna Grahn

Befattning - Avdelningssamordnare

E-postadress - anna.grahn@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 34

Annelie Mattsson

Annelie Mattsson

Befattning - Städtekniker

Telefonnummer - 010-414 40 00 (vxl)

Anton Dahlqvist

Anton Dahlqvist

Befattning - Projektledare verkstad

E-postadress - anton.dahlqvist@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 70 10

Mobilnummer - 076-677 54 69

Björn Westerberg

Björn Westerberg

Befattning - Avdelningschef Industri

E-postadress - bjorn.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 04

Caroline Granqvist

Caroline Granqvist

Befattning - Administration Hässleholm

E-postadress - caroline.granqvist@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 50

Catrin Sjögren

Catrin Sjögren

Befattning - Butiksförsäljning

E-postadress - catrin.sjogren@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 27

Conny Andersson

Conny Andersson

Befattning - Filialchef Roknäs

E-postadress - conny.andersson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 44

Elisabeth Olsson

Elisabeth Olsson

Befattning - Reception

E-postadress - elisabeth.olsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 03

Emanuel Larsson

Emanuel Larsson

Befattning - Projektledare Uppsala

E-postadress - emanuel.larsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 74 67

Erik Eriksson

Erik Eriksson

Befattning - Administration Sala

E-postadress - erik.eriksson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 50

Erik Nilsson

Erik Nilsson

Befattning - VD

E-postadress - erik.nilsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 36

Fredrik Ejdervik

Fredrik Ejdervik

Befattning - Projekt/serviceledare Hallsberg

E-postadress - fredrik.ejdervik@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 02

Mobilnummer - 070-300 02 04

Fredrik Olsson

Fredrik Olsson

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - fredrik.olsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 39

Fredrik Sjömark

Fredrik Sjömark

Befattning - Projektledare Entreprenad

E-postadress - fredrik.sjomark@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 10

Fredrik Stoltz

Fredrik Stoltz

Befattning - Filialchef Hallsberg

E-postadress - fredrik.stoltz@ivab.com

Telefonnummer - 070-651 20 34

Mobilnummer - 010-414 40 98

Håkan Johansson

Håkan Johansson

Befattning - Serviceledare Hässleholm

E-postadress - hakan.johansson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 55

Mobilnummer - 070-982 05 50

Håkan Lindberg

Håkan Lindberg

Befattning - Avgående verkstadschef

E-postadress - hakan.lindberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 21

Hans Jernberg

Hans Jernberg

Befattning - Projektledare VVS & värmepumpar Hallsberg

E-postadress - hans.jernberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 47

Mobilnummer - 070-697 68 61

Henrik Sundqvist

Henrik Sundqvist

Befattning - Kalkylator Tierp

E-postadress - henrik.sundqvist@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 67

Mobilnummer - 070-310 88 50

Ingrid Westerberg

Ingrid Westerberg

Befattning - Butikschef

E-postadress - ingrid.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 24

Jan Eriksson

Jan Eriksson

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - jan.eriksson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 16

Jan Jämtin

Jan Jämtin

Befattning - Filialchef Stockholm

E-postadress - jan.jamtin@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 71

Mobilnummer - 070-495 50 23

Jan Lindahl

Jan Lindahl

Befattning - Projektledare Hässleholm

E-postadress - jan.lindahl@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 53

Mobilnummer - 070-213 59 45

Jerry Jonsson

Jerry Jonsson

Befattning - Filialchef Hässleholm

E-postadress - jerry.jonsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 52

Mobilnummer - 070-335 18 15

Jesper Melander

Jesper Melander

Befattning - Arbetsledare Tierp

E-postadress - jesper.melander@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 62

Mobilnummer - 070-618 30 50

Jesper Sjöberg

Jesper Sjöberg

Befattning - Avdelningssamordnare

E-postadress - jesper.sjoberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 45

Jill Viklund

Jill Viklund

Befattning - Ekonomiadministratör

E-postadress - jill.viklund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 11

Jimmy Lundmark

Jimmy Lundmark

Befattning - Avdelningschef Verkstad

E-postadress - jimmy.lundmark@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 32

Mobilnummer - 070-369 16 38

Jimmy Mårtensson

Jimmy Mårtensson

Befattning - Projektledare Hallsberg

E-postadress - jimmy.martensson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 09

Mobilnummer - 070-168 94 31

Joakim Eriksson

Joakim Eriksson

Befattning - Projektledare Uppsala

E-postadress - joakim.eriksson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 82

Mobilnummer - 070-690 71 16

Joakim Grahn

Joakim Grahn

Befattning - Kalkylator Industri

E-postadress - joakim.grahn@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 37

Johan Karlsson

Johan Karlsson

Befattning - Projektledare Tierp

E-postadress - johan.karlsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 64

Mobilnummer - 070-551 16 64

Johan Nilsson

Johan Nilsson

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - johan.nilsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 17

Mobilnummer - 070-348 15 97

Johan Zecevic

Johan Zecevic

Befattning - Projektledare Stockholm

E-postadress - johan.zecevic@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 78

Mobilnummer - 070-560 45 46

Jonas Berggren

Jonas Berggren

Befattning - Förrådsansvarig

E-postadress - forradet@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 35

Jonas Bergström

Jonas Bergström

Befattning - Projektledare Roknäs

E-postadress - jonas.bergstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 41

Jonas Öberg

Jonas Öberg

Befattning - Kalkylator VVS

E-postadress - jonas.oberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 15

Jonas Regnell

Jonas Regnell

Befattning - Projektledare Hässleholm

E-postadress - jonas.regnell@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 54

Mobilnummer - 070-577 10 57

Jörgen Andersson

Jörgen Andersson

Befattning - Projektledare Holmsund

E-postadress - jorgen.andersson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 37

Mobilnummer - 076-669 80 60

Karl-Henry Nordsvahn

Karl-Henry Nordsvahn

Befattning - Kalkylator Industri

E-postadress - kh.nordsvahn@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 17

Katarina Jämtin

Katarina Jämtin

Befattning - Administration Stockholm

E-postadress - katarina.jamtin@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 74

Mobilnummer - 070-603 27 47

Krister Johansson

Krister Johansson

Befattning - Filialchef Tierp

E-postadress - krister.tierp@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 61

Mobilnummer - 070-647 99 09

Krister Westerberg

Krister Westerberg

Befattning - Lageransvarig

E-postadress - krister.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 26

Mobilnummer - 070-545 53 86

Kristina Stål

Kristina Stål

Befattning - Ekonomiadministratör

E-postadress - kristina.stal@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 12

Lars Nilsson

Lars Nilsson

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - lars.nilsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 30

Leif Hellström

Leif Hellström

Befattning - IVT Säljare/service Holmsund

E-postadress - leif.hellstrom@ivab.com

Mobilnummer - 070-604 39 63

Linnea Hedlund

Linnea Hedlund

Befattning - Miljö- och kvalitetssamordnare

E-postadress - linnea.hedlund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 07

Marcus Larsson

Marcus Larsson

Befattning - Projektledare Verkstad

E-postadress - marcus.larsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 20

Marcus Wiking

Marcus Wiking

Befattning - Serviceledare Piteå

E-postadress - marcus.wiking@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 28

Mattias Berglund

Mattias Berglund

Befattning - Chaufför

E-postadress - mattias.berglund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 22

Mattias Sandström

Mattias Sandström

Befattning - Ekonomichef

E-postadress - mattias.sandstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 19

Nicklas Oscarsson

Nicklas Oscarsson

Befattning - Filialchef Uppsala

E-postadress - nicklas.oscarsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 83

Mobilnummer - 070-567 71 14

Nils Westerberg

Nils Westerberg

Befattning - Arbetsmiljösamordnare

E-postadress - nils.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 08

Ola Bäcklund

Ola Bäcklund

Befattning - Konstruktör VVS & Sprinkler

E-postadress - ola.backlund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 31

Mobilnummer - 070-649 78 71

Olof Augustsson

Olof Augustsson

Befattning - Projektledare

E-postadress - olof.augustsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 71

Mobilnummer - 070-631 50 51

Olof Nyman

Olof Nyman

Befattning - Projektledare sprinklersystem

E-postadress - olof.nyman@ivab.com

Mobilnummer - 070-555 13 46

Patrik Nyfors

Patrik Nyfors

Befattning - Serviceledare Kristianstad

E-postadress - patrik.nyfors@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 70 22

Mobilnummer - 076-815 96 97

Patrik Wahlström

Patrik Wahlström

Befattning - Projektledare Stockholm

E-postadress - patrik.wahlstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 73

Mobilnummer - 072-050 93 97

Per Andersson

Per Andersson

Befattning - Filialchef Skellefteå

E-postadress - per.andersson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 94

Mobilnummer - 070-550 43 01

Per Blom

Per Blom

Befattning - Filialchef Köping

E-postadress - per.blom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 91

Mobilnummer - 070-209 73 60

Per Westerberg

Per Westerberg

Befattning - Projektsamordnings- och inköpsansvarig

E-postadress - per.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 29

Per-Ove Johansson

Per-Ove Johansson

Befattning - Arbetsledare Tierp

E-postadress - per-ove.tierp@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 65

Mobilnummer - 070-618 30 51

Peter Bergström

Peter Bergström

Befattning - Kalkylator VVS

E-postadress - peter.bergstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 13

Peter Larsson

Peter Larsson

Befattning - Kalkylator Industri

E-postadress - peter.larsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 70 25

Peter Nordell

Peter Nordell

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - peter.nordell@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 38

Robert Winberg

Robert Winberg

Befattning - Projektledare Uppsala

E-postadress - robert.winberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 84

Mobilnummer - 070-640 03 15

Stefan Helmin

Stefan Helmin

Befattning - Projektledare Sala

E-postadress - stefan.helmin@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 56

Sven Olsson

Sven Olsson

Befattning - Projektledare Sala

E-postadress - sven.olsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 53

Thomas Alm

Thomas Alm

Befattning - Kalkylator VVS

E-postadress - thomas.alm@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 46

Mobilnummer - 070-295 04 39

Tonie Karlsson

Tonie Karlsson

Befattning - Projektledare Köping

E-postadress - tonie.karlsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 74 05

Ulrika Näslund

Ulrika Näslund

Befattning - Administration Holmsund

E-postadress - ulrika.naslund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 30

Zandra Klasson

Zandra Klasson

Befattning - Marknad- och kommunikationsansvarig

E-postadress - zandra.klasson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 49