010-414 4000 info@ivab.com

Hitta en medarbetare

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

IVAB HK

Adress huvudkontor
Fläktgatan 11, 941 47 Piteå

Telefon
010-414 40 00

E-post
info@ivab.com

Besökstider huvudkontor
Mån-fre 07-16

Öppettider badrumsbutik Piteå
Mån-fre 09-17
Lördagar 09-13

 

PITEÅ HK

Ledningsgrupp

Erik Nilsson

Erik Nilsson

Befattning - VD

E-postadress - erik.nilsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 36

Mattias Sandström

Mattias Sandström

Befattning - Ekonomichef

E-postadress - mattias.sandstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 19

Håkan Lindberg

Håkan Lindberg

Befattning - Avgående verkstadschef

E-postadress - hakan.lindberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 21

Linnea Hedlund

Linnea Hedlund

Befattning - Miljö- och kvalitetssamordnare

E-postadress - linnea.hedlund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 07

Per Westerberg

Per Westerberg

Befattning - Projektsamordnings- och inköpsansvarig

E-postadress - per.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 29

Nils Westerberg

Nils Westerberg

Befattning - Arbetsmiljösamordnare

E-postadress - nils.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 08

Björn Westerberg

Björn Westerberg

Befattning - Avdelningschef Industri

E-postadress - bjorn.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 04

Anders Westerberg

Anders Westerberg

Befattning - Avdelningschef VVS & Sprinkler

E-postadress - anders.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 25

Ingrid Westerberg

Ingrid Westerberg

Befattning - Butikschef

E-postadress - ingrid.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 24

Central administration

Mattias Sandström

Mattias Sandström

Befattning - Ekonomichef

E-postadress - mattias.sandstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 19

André Pettersson

André Pettersson

Befattning - IT-tekniker

E-postadress - andre.pettersson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 88

Jill Viklund

Jill Viklund

Befattning - Ekonomiadministratör

E-postadress - jill.viklund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 11

Kristina Stål

Kristina Stål

Befattning - Ekonomiadministratör

E-postadress - kristina.stal@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 12

Elisabeth Olsson

Elisabeth Olsson

Befattning - Reception

E-postadress - elisabeth.olsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 03

Anita Lindberg

Anita Lindberg

Befattning - Reception

E-postadress - anita.lindberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 33

Annelie Mattsson

Annelie Mattsson

Befattning - Städtekniker

Telefonnummer - 010-414 40 00 (vxl)

Zandra Klasson

Zandra Klasson

Befattning - Marknad- och kommunikationsansvarig

E-postadress - zandra.klasson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 49

Kalkyl

Peter Bergström

Peter Bergström

Befattning - Kalkylator VVS

E-postadress - peter.bergstrom@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 13

Jonas Öberg

Jonas Öberg

Befattning - Kalkylator VVS

E-postadress - jonas.oberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 15

Joakim Grahn

Joakim Grahn

Befattning - Kalkylator Industri

E-postadress - joakim.grahn@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 37

Karl-Henry Nordsvahn

Karl-Henry Nordsvahn

Befattning - Kalkylator Industri

E-postadress - kh.nordsvahn@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 17

Thomas Alm

Thomas Alm

Befattning - Kalkylator VVS

E-postadress - thomas.alm@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 46

Mobilnummer - 070-295 04 39

Peter Larsson

Peter Larsson

Befattning - Kalkylator Industri

E-postadress - peter.larsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 70 25

VVS

Anders Westerberg

Anders Westerberg

Befattning - Avdelningschef VVS & Sprinkler

E-postadress - anders.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 25

Fredrik Sjömark

Fredrik Sjömark

Befattning - Projektledare Entreprenad

E-postadress - fredrik.sjomark@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 10

Anders Sjöberg

Anders Sjöberg

Befattning - Projektledare Entreprenad

E-postadress - anders.sjoberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 14

Marcus Wiking

Marcus Wiking

Befattning - Serviceledare Piteå

E-postadress - marcus.wiking@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 28

Jesper Sjöberg

Jesper Sjöberg

Befattning - Avdelningssamordnare

E-postadress - jesper.sjoberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 45

Ola Bäcklund

Ola Bäcklund

Befattning - Konstruktör VVS & Sprinkler

E-postadress - ola.backlund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 31

Mobilnummer - 070-649 78 71

Industri

Björn Westerberg

Björn Westerberg

Befattning - Avdelningschef Industri

E-postadress - bjorn.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 04

Lars Nilsson

Lars Nilsson

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - lars.nilsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 30

Peter Nordell

Peter Nordell

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - peter.nordell@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 38

Jan Eriksson

Jan Eriksson

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - jan.eriksson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 16

Fredrik Olsson

Fredrik Olsson

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - fredrik.olsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 39

Johan Nilsson

Johan Nilsson

Befattning - Projektledare Industri

E-postadress - johan.nilsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 41 17

Mobilnummer - 070-348 15 97

Verkstad

Jimmy Lundmark

Jimmy Lundmark

Befattning - Avdelningschef Verkstad

E-postadress - jimmy.lundmark@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 32

Mobilnummer - 070-369 16 38

Håkan Lindberg

Håkan Lindberg

Befattning - Avgående verkstadschef

E-postadress - hakan.lindberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 21

Marcus Larsson

Marcus Larsson

Befattning - Projektledare Verkstad

E-postadress - marcus.larsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 20

Anna Grahn

Anna Grahn

Befattning - Avdelningssamordnare

E-postadress - anna.grahn@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 34

Anton Dahlqvist

Anton Dahlqvist

Befattning - Projektledare verkstad

E-postadress - anton.dahlqvist@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 70 10

Mobilnummer - 076-677 54 69

Sprinkler

Anders Westerberg

Anders Westerberg

Befattning - Avdelningschef VVS & Sprinkler

E-postadress - anders.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 25

Ola Bäcklund

Ola Bäcklund

Befattning - Konstruktör VVS & Sprinkler

E-postadress - ola.backlund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 31

Mobilnummer - 070-649 78 71

Butik, lager & förråd

Ingrid Westerberg

Ingrid Westerberg

Befattning - Butikschef

E-postadress - ingrid.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 24

Catrin Sjögren

Catrin Sjögren

Befattning - Butiksförsäljning

E-postadress - catrin.sjogren@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 27

Mattias Berglund

Mattias Berglund

Befattning - Chaufför

E-postadress - mattias.berglund@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 22

Jonas Berggren

Jonas Berggren

Befattning - Förrådsansvarig

E-postadress - forradet@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 35

Krister Westerberg

Krister Westerberg

Befattning - Lageransvarig

E-postadress - krister.westerberg@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 26

Mobilnummer - 070-545 53 86