010-414 4000 info@ivab.com

Hitta en medarbetare

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

IVAB Hässleholm

IVAB Kristianstad

Adress
Hövdingegatan 35, 281 33 Hässleholm

Telefon
010-414 40 50

E-post
hassleholm@ivab.com

Servicekontor Kristianstad
c/o Stoby AB
Nässelvägen 1
291 59 Kristianstad
044-620 00 60
kristianstad@ivab.com

Öppettider Hässleholm & Kristianstad
Mån-fre 07-16

HÄSSLEHOLM & KRISTIANSTAD

Kontaktpersoner

Jerry Jonsson

Jerry Jonsson

Befattning - Filialchef Hässleholm

E-postadress - jerry.jonsson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 52

Mobilnummer - 070-335 18 15

Jonas Regnell

Jonas Regnell

Befattning - Projektledare Hässleholm

E-postadress - jonas.regnell@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 54

Mobilnummer - 070-577 10 57

Håkan Johansson

Håkan Johansson

Befattning - Serviceledare Hässleholm

E-postadress - hakan.johansson@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 55

Mobilnummer - 070-982 05 50

Caroline Granqvist

Caroline Granqvist

Befattning - Administration Hässleholm

E-postadress - caroline.granqvist@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 50

Jan Lindahl

Jan Lindahl

Befattning - Projektledare Hässleholm

E-postadress - jan.lindahl@ivab.com

Telefonnummer - 010-414 40 53

Mobilnummer - 070-213 59 45

Patrik Nyfors

Patrik Nyfors

Befattning - Serviceledare Kristianstad

E-postadress - patrik.nyfors@ivab.com

Telefonnummer - 010-405 70 22

Mobilnummer - 076-815 96 97